Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / motoservis / servis a údržba / servisní prohlídka

Servisní prohlídky pro motocykly

Do našeho motoservisu můžete také kdykoli zajet na pravidelné servisní prohlídky vašeho stroje. Jako majitelé máte samozřejmě možnost se rozhodnout, kde si necháte svoji motorku servisovat nebo opravit. Tedy - podle nařízení Komise ES 1400/2002 (s platnými dodatky a s doplňkovými pokyny), nejen v autorizovaném servisu.

Náš motoservis Megamax24 přísně dodržuje postupy předepsané výrobci motocyklů a používá výhradně originální nebo zcela rovnocenné náhradní díly. A vy k nám prostě můžete kdykoli přijet. Samozřejmě v servisním intervalu předepsaném výrobcem, a bez obav ze ztráty tovární záruky v plném rozsahu.

Zajišťujeme pro vás také:

  • servisní prohlídky jarní, kdy prověříme váš motocykl po provozu v zimním období, s odstraněním případných závad a celkovým ošetřením
  • servisní prohlídky zimní, kdy váš motocykl zkontrolujeme a připravíme na letní sezonu
  • servisní prohlídky před prázdninami a dovolenými
  • servisní prohlídky jednorázové před každou delší cestou, ať máte jistotu bezpečné jízdy

Pokud přijedete se svým strojem na servisní, garanční prohlídku, provádíme všechny servisní práce předepsané výrobcem. A současně nejčastěji měníme motorový olej a filtry, prohlížíme mechanické díly podvozku, proměřujeme geometrii. Kontrolujeme brzdy, světlomety a jejich seřízení, promažeme namáhané díly konstrukce. Běžné servisní úkony na motocyklech také na přání vás, zákazníků, spojujeme s výměnou provozních kapalin, zapalovacích svíček, řetězových sad, brzdových destiček nebo pneumatik, s montáží doplňků z našeho e-shopu a podobně.

Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis