Nahoru

O nás

30 000 ročně!

Třicet tisíc spokojených zákazníků každý rok. Více než 2 500 měsíc co měsíc... To je vizitka společnosti Megamax24, s.r.o. Jsme pro vás na trhu v České republice již od roku 2001.

Moderní, ryze česká

Společnost Megamax24 je totiž moderní, ryze česká, a neustále se rozvíjející firma.

Patříme k největším

Naše společnost, včetně rozsáhlé dealerské sítě, patří k největším prodejcům motocyklových pneumatik v ČR. A současně jsme oficiálními dovozci motopneu DUNLOP, BRIDGESTONE a MAXXIS.

Nejlevnější pneu

Našim zákazníkům současně nabízíme širokou paletu 180 nejznámějších světových značek pneumatik také pro osobní a nákladní automobily, atv pneu, nebo off-road pneumatik. Od nejlevnějších - po prémiové značky.

Kvalitní díly

A u nás si k nim, samozřejmě, můžete výhodně pořídit také ocelová a hliníková kola. Nově v našem internetovém obchodě nabízíme také náhradní díly pro váš motocykl nebo automobil.

Mezinárodní spolupráce

Díky spolupráci s více než 450 dodavateli z celé EU, tak vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Bonusy navíc

Prodejem pneumatik však naše služby zdaleka nekončí. V našem pneuservisu vám gumy rádi přezujeme a vyvážíme na nejmodernějších strojích italské značky Teco. Problémy nám nedělají ani pneumatiky typu run-flat. Motocykl nebo automobil vám u nás nejen přezujeme, ale bude-li potřebovat, tak váš stroj kvalitně opravíme, nebo „jen“ proměříme jeho parametry. Diagnostika motocyklů i automobilů je ostatně naší další doménou - ať už jde o japonské, evropské či americké stroje.