Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / pneuservis / uskladnění

Pneuservis - uskladnění pneu

Při uskladnění pneumatik u nás si nemusíte dělat starosti s odvozem a dovozem pneu do servisu nebo s místem pro jejich uskladnění. Nebudou vám tak v garáži nebo jinde překážet.

Bez starostí

V našem pneuservisu samozřejmě možnost sezónního uskladnění pneumatik nabízíme. Pokud tedy využíváte pneu s dezény pro letní a zimní sezónu. Služba je určena pro naše zákazníky, kteří si u nás zakoupí pro nadcházející sezónu nové pneumatiky. Ti si mohou vyměněné pneumatiky u nás uskladnit. O jejich pneu se zákazníkovi staráme, kontrolujeme technický stav a připravíme je na nadcházející období. Před příchodem sezóny, pro kterou jsou určeny, pneu po dohodě zákazníkovi zpětně namontujeme na vozidlo. Pneu skladujeme na místě speciálně určeném pro skladování pneu, včetně ošetření pneu před uložením.

Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis