Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / pneuservis / oprava pneu a duší

Opravy pneu a duší

Únik vzduchu z pneumatiky často způsobí její průraz nebo propíchnutí. Pokud k tomu dojde za jízdy, pak samozřejmě včas zastavíte a pneumatiku vyměníte. Delší jízdou na prázdné pneumatice totiž způsobíte prolámání kordů nosné vložky, a pneumatika bude neopravitelná. Dojde-li úniku vzduchu v klidu, když automobil stojí třeba na parkovišti, potom také neváhejte a poškozenou pneumatiku vyměňte. Nemusíte ji ale nutně vyhodit. Nechte si raději poškozenou gumu v našem pneuservisu Megamax24 odborně opravit.

Značkové materiály na opravu

Odborně opravená pneumatika vám totiž výrazně ušetří peníze za nákup nové pneu, aniž byste snižovali své nároky na užitné vlastnosti opraveného výrobku. Naši pracovníci jsou pro opravy pneumatik i duší odborně proškoleni. Používáme výhradně značkové materiály, velmi kvalitní a cenově výhodné. Oprava poškozené pneumatiky (duše) v našem pneuservisu pro je každého motoristu zárukou mnoha dalších, bezpečně a ve zdraví ujetých kilometrů.

Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis