Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / autoservis / servis a údržba / výměna veškerých kapalin

Výměna veškerých kapalin

Výměna chladící kapaliny

Správně zvolená chladicí kapalina ve vašem automobilu zabraňuje nejen usazování koroze v chladiči, a jeho zamrzání v zimě, ale i přehřívání motoru v létě. Je proto nesmírně důležité, abyste měli chladicí systém vašeho vozu vždy v pořádku. V našem autoservisu vám samozřejmě nabízíme nejen kontrolu stavu chladicí kapaliny u vašeho automobilu, ale také její doplnění, případně její výměnu. Přesně na míru vašim potřebám.

Výměna brzdové kapaliny pro automobily

V našem autoservisu vám u vašeho automobilu odborně určíme bod varu brzdové kapaliny, a v případě potřeby ji vyměníme. Brzdová kapalina je totiž hygroskopická, a ráda pohlcuje vzdušnou vlhkost. Tím ovšem úměrně klesá bod jejího varu, který nastává u čerstvé kapaliny ve více než 230° Celsia. Při intenzivním a dlouhodobém brzdění se brzdová kapalina samozřejmě zahřívá právě až k bodu svého varu, a pokud je v ní třeba jen malé množství vody, teplem se promění na páru. A ta brzdný účinek významně snižuje. Nechte si proto stav brzdové kapaliny pravidelně v našem autoservisu zkontrolovat. A včas, podle doporučení výrobce, ji vyměňte.

Výměna veškerých kapalin
Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis