Nahoru
Všechna oddělěníAuto blogMoto blogRacing team
Všechny kategorieTestySoutěžeRecenzeČlánkyViděli jste násRozhovoryMiniseriál
Zpět na články
Megamax24 racing team
Náhradní
motodíly
vyhledávání
dle
motocyklu
Atv pneu
Atv pneu
Auto pneu
Autopneu
Moto pneu
Motopneu
Náhradní
autodíly
vyhledávání
dle
automobilu
Alu disky
Alukola
a disky
Rozhovory
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!
Sdílet na Facebooku
4491x
Článek zobrazen:
3x
Hodnoceno:
5
Celkové hodnocení:
Rozhovory

Olga Lounová

Jméno Olga Lounová
Přezdívka Olga
Narozena u holek se to neříká
Bytem Praha
Startovní číslo #116
   
Stroj Nissan 350Z
Koníčky Zpěv, auta, akrobacie
   
   

Olga Lounová

Chrismatická Olga Lounová, vždy energií sršící úspěšná zpěvačka, herečka i textařka. Ale také pilotka vozů rallye, vyznavačka driftingu, milovnice freedivingu, thajského boxu a adrenalinu vůbec, je od letošního roku první tváří naší společnosti Megamax24. Už delší dobu je však i členkou Megamax24 Rancing Teamu.  

Jak šel život

Po úspěšném zakončení studia na Pedagogické fakultě TUL v Liberci, absolvovala i na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze v oborech muzikál, zpěv, herectví a tanec. Proslavila ji jedna z nejúspěšnějších českých skladeb posledních deseti let Láska v housce, kterou nazpívala s Xindlem X, i postava Patricie, jedné z hlavních rolí v seriálu Ošklivka Katka (2009). Olga se poté objevila i v divácky vděčném seriálu Vyprávěj. První hlavní filmovou roli si zahrála ve snímku Tacho (Dotkni se duhy) z automobilového prostředí. A následovaly další a další role… V soukromí Olga krásně a ráda hraje na klavír, kytaru i flétnu. Řekli byste - něžná jako jarní květinka…!

Když tuhne krev

Ale třeba na podiích letních hudebních festivalů předvádí takové kousky, že divákům doslova tuhne krev. „Baví mě publikum občas pozlobit tak, že se o mě až bojí," vzpomíná známá zpěvačka, která časem vypracovala na velmi, ale opravdu velmi slušnou akrobatku… „Napadlo mě to na jednom z mých koncertů. Neviděla jsem dobře dozadu na diváky, tak jsem vyšplhala po konstrukci podia o pár příček výš, a když už jsem tam byla, vylezla jsem ještě výš, až na konstrukci nad pódiem. Přeručkovala doprostřed, a předváděla jsem tam tehdy různé kousky," vzpomíná Olga. O zdraví obavy prý neměla. "Když jsou diváci empatičtí a nadšení, tak jsem ochotná se jim rozdat. A líbilo se jim to…“, dodává Olga. A tak vznikla její vlastní originální show s názvem Rotující nebe (2011), a Optický klam (2013), obzvlášť náročné představení, v něm zpívá zavěšena na dlouhých šálách, a současně při tom předvádí nevšední akrobatické prvky s grácií sobě vlastní…

Olga Lounová

Adrenalin především

A možná odtud byl zřejmě jen pověstný krůček k dalšímu adrenalinovému sportu - k účasti na automobilových závodech. Kdo ví? Zkrátka v letech 2011 a 2012 začala závodit na rychlých kolech v týmu JT Říha Group Rally Team, tehdy za volantem vozu Renaultu Clio Sport. V roce 2013 potom za tým JT Rocksteel Rally Team, opět na Renaultu Clio Sport. V sezóně 2014 MČR pak přesedlala na rally spinty, kdy pilotovala nabušené Mitshubishi Lancer Evo IX., u kterého prozatím zůstává dosud. 

Olga LounováOlga LounováOlga Lounová

Motory střídají muzikály

Olga ale nechce zůstat jenom u rally. Představitelka například Tanyi z muzikálu Mamma Mia!, začala před rokem také driftovat. Pro závody v driftu, v dresu Megamax24 Rancing Teamu, má ovšem k dispozici charakteristický černo-růžový Nissan 350Z, s naším novým, výrazným logem na kapotě. „Drifty mám obzvlášť ráda. Jsou totiž o dost bezpečnější než rally, a tak u nich chci zůstat co možná nejdéle,“ svěřila se nám Olga. Přesto se už ale těší, jak to zase pořádně roztočí. Tentokrát ovšem v muzikálech, na divadelních prknech.

 

25.07.2018
autor: Redaktor
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Olga Lounová
Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!
Sdílet na Facebooku
4491x
Článek zobrazen:
3x
Hodnoceno:
5
Celkové hodnocení:
Video k článku
Podobné články

Pití na cestách. Žízní se netrapte!

I když se to nezdá, i lehká dehydratace organismu může ovlivňovat psychické rozpoložení řidičů... K horšímu!
Celý článek

Zavazadla v autě. Kam s nimi?

Jak to asi dopadne s volně ležícími předměty, třeba na zadních sedadlech, při silnějším nárazu na překážku? No...?
Celý článek

Svítící kontrolky. Co znamenají?

Můžete pokračovat v jízdě, když se na palubní desce nečekaně rozsvítí některá z kontrolek? Nebo už ne?
Celý článek

Auto, léto a dovolená. Co nepodcenit?

Na dovolenou autem? Přípravu vašeho vozu v žádném případě nepodceňujte! Nikdy nevíte, co se může na cestách přihodit!
Celý článek
Zpět na výpis