Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / autoservis / oprava aut / výměna výfuků

Výměna výfukových systémů pro automobily

V našem autoservisu Megamax24 vám rádi zkontrolujeme a vyměníme výfukové systémy. Vždy z dílen předních výrobců výfuků, jako jsou Bosal, Walker, Polmostrow a další.

Pravidelné kontroly základem

Výfukový systém v automobilech hraje nezastupitelnou roli při odvodu výfukových plynů vznikajících při hoření paliva v motoru, a přispívá i k výraznému snížení jeho hlučnosti. Výfukové systémy s katalyzátorem navíc značně snižují úniky škodlivých emisí do ovzduší. Navíc prorezivělý výfuk zcela jistě zvyšuje spotřebu vozidla a snižuje výkon motoru. Prorezivělá, nefunkční lambda sonda zase nezaručuje optimální míchání palivové směsi. Což se opět podepíše na spotřebě a výkonu, a současně na životnosti katalyzátoru. Pravidelnými kontrolami a servisem tomu všemu můžete snadno předejít.

Bosal, Polmostrów nebo snad Walker?

V našem internetovém obchodě Megamax24 si můžete vybrat z širokého sortimentu výfuků, katalyzátorů, DPF filtrů, včetně příslušenství k výfukům mnoha značek automobilů. S výběrem správného výfuku pro váš automobil vám samozřejmě rádi poradíme. Ovšem chybu rozhodně neuděláte, sáhnete-li po výfucích nizozemské společnosti Bosal, která výfuky a výfukové systémy dodává předním světovým automobilkám již do prvovýroby. Firma vznikla v roce 1923 v nizozemském Alkmaaru, a její výfuky jsou prostě takovou sázkou na jistotu. Mezi její obchodní značky patří také VFM, s výfukovými díly se srovnatelnou kvalitou, jakou mají originály. Ovšem s nižší cenou.

To polská společnost Polmostrów je zase největším tamním výrobcem výfuků a výfukových systémů pro osobní i dodávková vozidla všech značek. Na trhu působí od roku 1975. V současnosti jejích více než šest stovek zaměstnanců dokonce dokáže zkompletovat tisíce a tisíce výfuků denně.

Společnost Walker z americké skupiny skupiny Tenneco Automotive, sídlící v Lake Forest v USA, je ale vůbec největším producentem výfukových systémů, a firma je nabízí pod značkami Monroe a Walker.

Výměna výfukových systémů pro automobily
Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis