Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / autoservis / oprava aut / výměna oleje a filtrů

Výměna motorového oleje a filtrů

Kvalitní motorový olej má podstatný vliv na životnost a stav motoru vozidla. O tom snad nikdo nepochybuje. Navíc nezanedbatelně ovlivňuje provozních náklady. A to buď přímo v menší spotřebě pohonných hmot, nebo i nepřímo minimalizací rizika nákladných oprav z důvodu nadměrného předčasného opotřebení motoru.

Hlavně mazaně!

Kvalitní olej by měl především dobře ulpívat na promazávaném povrchu. Odvádět vznikající třecí provozní teplo. Chránit kovové i nekovové části motoru před korozí. Za studena nesmí být moc hustý, aby byl schopen v co nejkratším čase dosáhnout na všechna místa. Za tepla zase nesmí být moc řídký – na promazávaných částech musí udržet stabilní olejový film...

Důležitost termínů

Proto je velmi důležité zejména dodržovat termíny výměny oleje doporučené výrobcem vozidla, zpravidla po ujetí určitého počtu kilometrů.

Pouze značkové oleje

V autoservisu Megamax24 Slaný používáme výhradně značkové oleje. Naši mechanici vám poradí a vyberou pro vás ten správný typ oleje právě pro váš automobil.

Objednejte se včas

Olej vyměníme - po objednání - v autoservisu Megamax24. Součástí výměny olejů je vždy i výměna olejového filtru. Cena výměny oleje je pochopitelně vždy individuální.

Výměna motorového oleje a filtrů
Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis