Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
úvod / servis / autoservis / montáž / tažné zařízení

Montáž tažných zařízení

Naše společnost Megamax24 je autorizovaným střediskem pro montáž tažných zařízení náchodské firmy SVC Group, největšího výrobce a prodejce tažných zařízení v České republice.

Testy v solných komorách

Tažná zařízení vyrábí SVC Group z kvalitních a certifikovaných materiálů, a jsou homologována podle platných norem EU. Tažná zařízení mají povrchovou úpravu s ekologickou práškovou barvou a černým zinkováním. Její odolnost testují v solných komorách.

Chráněné průmyslové vzory

Na tažných zařízeních z Náchoda používá SVC Group průmyslově chráněné vzory vynálezce Vladimíra Vitvera, jejichž je společnost uživatelem. Četné kopie, většinou spojovacího mechanismu kulového čepu a nosníku tažného zařízení, především z levného zahraničního dovozu, jsou proto v rozporu s právem ČR.

Vedou octavie a fabie

V našem autorizovaném středisku pro montáž tažných zařízení SVC Group nejčastěji montujeme tažná zařízení na vozy Škoda Octavia a Škoda Fabia, ale také na felicie, fordy a renaulty. Najdete u nás samozřejmě tažná zařízení také pro audi, citroeny, dacie, daewoo, avie, fiaty, hundaie, mazdy, nissany, chevrolety, mercedesy… O konkrétním tažném zařízení pro vaše vozidlo se informujte u našich mechaniků.

Vybírejte pečlivě

Ještě předtím se však nejprve zamyslete nad tím, jak často budete tažné zařízení využívat a za jakým účelem. A potom společně vybereme pro váš automobil to nejvhodnější.

Montáž tažných zařízení
Navštivte nás
Najdete nás 15 minut od Prahy nebo Kladna

MegaMax24
Netovická 262
274 01 Slaný

Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne zavřeno
V naší prodejně vám poskytneme odbornou pomoc a profesionální přístup k zákazníkovi. Poradíme vám vybrat zboží přímo dle vašich požadavků. Výhodně u nás nakoupíte autopneu a motopneu, díky našemu portfoliu značek které zastupujeme a díky množství odběratelů se kterými spolupracujeme, dále u nás můžete zakoupit ocelové disky a alukola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů a motodílů renomovaných značek za vynikající ceny.
Více o nás
 
Prodejna
Prodejna
Výdejní místo pro objednávky z e-shopu
Více jak 10.000 ks motopneu a autopneu ihned k odběru
Široký výběr náhradních dílů
Více o prodejně
Servis
Servis
Výměna pneumatik na počkání
Odborná, kvalita a profesionalita servisních služeb našeho personálu.
Zajistíme ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik
Vstoupit do servisu
Exkluzivně zastupujeme značky
Dynavolt
Hankook
Bridgestone
Michelin
Continental
Barum
Sava
Matador
Afam
CST
Dunlop
Fulda
Goodyear
Maxxis