Nahoru
Dolu
KontaktyB2BAutoMotoČtyřkolkaServisBlog

O nás

30 000 ročně!

Třicet tisíc spokojených zákazníků každý rok. Více než 2 500 měsíc co měsíc... To je vizitka společnosti Megamax24, s.r.o. Jsme pro vás na trhu v České republice již od roku 2001.

Moderní, ryze česká

Společnost Megamax24 je totiž moderní, ryze česká, a neustále se rozvíjející firma.

Patříme k největším

Naše společnost, včetně rozsáhlé dealerské sítě, patří k největším prodejcům motocyklových pneumatik v ČR. A současně jsme oficiálními dovozci motopneu DUNLOP, BRIDGESTONE a MAXXIS.

Nejlevnější pneu

Našim zákazníkům současně nabízíme širokou paletu 180 nejznámějších světových značek pneumatik také pro osobní a nákladní automobily, atv pneu, nebo off-road pneumatik. Od nejlevnějších - po prémiové značky.

Kvalitní díly

A u nás si k nim, samozřejmě, můžete výhodně pořídit také ocelová a hliníková kola. Nově v našem internetovém obchodě nabízíme také náhradní díly pro váš motocykl nebo automobil.

Mezinárodní spolupráce

Díky spolupráci s více než 450 dodavateli z celé EU, tak vám, našim zákazníkům, můžeme nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Bonusy navíc

Prodejem pneumatik však naše služby zdaleka nekončí. V našem pneuservisu vám gumy rádi přezujeme a vyvážíme na nejmodernějších strojích italské značky Teco. Problémy nám nedělají ani pneumatiky typu run-flat. Motocykl nebo automobil vám u nás nejen přezujeme, ale bude-li potřebovat, tak váš stroj kvalitně opravíme, nebo „jen“ proměříme jeho parametry. Diagnostika motocyklů i automobilů je ostatně naší další doménou - ať už jde o japonské, evropské či americké stroje.


TÝM MEGAMAX24
Jednatel
Jednatel
General manager
General manager
Manager
Manager
Specialista na díly
Specialista na díly
Účetní
Účetní
Marketing manager
Marketing manager
Prodejce
Prodejce
Vedoucí servisu
Vedoucí servisu
Prodejce
Prodejce
Servisní technik
Servisní technik