Nahoru
Dolu
Zaškrtněte kategorii, ve které chcete hledat.
KontaktyAutoMotoČtyřkolkaServisBlog
Všechna oddělěníAuto blogMoto blogRacing team
Všechny kategorieTestySoutěžeRecenzeČlánkyViděli jste násRozhovoryMiniseriál
Zpět na články
Moto blog
Náhradní
motodíly
vyhledávání
dle
motocyklu
Atv pneu
Atv pneu
Auto pneu
Autopneu
Moto pneu
Motopneu
Náhradní
autodíly
vyhledávání
dle
automobilu
Alu disky
Alukola
a disky
Články
Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!
Sdílet na Facebooku
1007x
Článek zobrazen:
3x
Hodnoceno:
5
Celkové hodnocení:
Články

Mezinárodní veletrh motocyklů a čtyřkolek se blíží

Motosalon 2019 po desáté

Motosalon je největším motocyklovým veletrhem ve střední Evropě, a jako jediný s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA), tedy jeho motocyklové sekce.

Na řadě je Praha

Díky dohodě společnosti Veletrhy Brno s motocyklovou sekcí Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh Motosalon střídavě představuje v Brně a v Praze. Desátý ročník veletrhu Motosalon tak, po roční pauze, přivítá pražské výstaviště v Letňanech, a tradičně tím zahájí novou motorkářskou sezónu.

 

Haly plné motorek a krásných žen

Veletrh Motosalon 2019 opět nabídne, ve dnech 28. února až 3. března 2019, reprezentativní přehlídku všech významných značek motocyklů a čtyřkolek dostupných na českém trhu. S těmi opravdu horkými novinkami. A samozřejmě i vše, co s motocykly souvisí, včetně atraktivních doprovodných programů.

Ohlédnutí za  Motosalonem 2018

 Devátý ročník mezinárodního veletrhu Motosalon 2018 vidělo v Brně okolo 60 000 návštěvníků. A mohli obdivovat, na ploše 22 000 metrů čtverečních, více než tři stovky značek motocyklů a čtyřkolek od 130 vystavovatelů.  V tiskovém středisku se potom akreditovalo 212 především motoristických novinářů.

Motocykl roku - vítězové

Dlouho očekávanou událostí na veletrhu bývá také vyhlašování výsledků odborné i laické ankety o titul Motocykl roku. Tu v roce 2018 ovládla Honda, a její model CRF1000L Afrika Twin Adventure Sports se stal absolutním vítězem. Honda potom zabodovala i v kategorii endur.  V kategorii Naked bikes s Hondou CB1000R, a v kategorii Cestovní silniční motorky s Hondou GL 1800 Gold Wing Tour DCT. Nejlepším strojem z kategorie Klasik se stal Indian Scout Bobber, ze skútrů potom BMW se svým C-Evolution. A kategorii Sportovních silničních motocyklů pak Ducati Panigale V4 S.

Premiéry

Světovou premiéru měl v Brně třeba elektrický Pionýr, ovšem stroje s elektrickým pohonem představily také další značky, jako BMW, KTM, Zero a další. Na stánku Kawasaki se v české premiéře představil model Ninja H2 SX, a retro stroj Z900RS Cafe. Další dvě české premiéry viděli návštěvníci v expozici Harley-Davidson, a to Iron 1200 a Forty Eight Special. Značka BMW premiérově v Brně představila modelovou řadu F 750/850 GS, i elektro maxiskútr C Evolution. A Yamaha revoluční tříkolový motocykl Niken.

Motorka jako člen rodiny

 Mezinárodní veletrh Motosalon 2019 tedy organizátoři připravují na přelom února a března 2019 do hal pražského výstaviště v Letňanech. A těšit se můžete na všechno, co máte rádi - na krásné, nablýskané motorky, obklopené neméně krásnými ženami. Na velkou přehlídku motorkářského oblečení a příslušenství. Na spoustu doprovodných programů a hlavně dobré zábavy. A protože téma veletrhu tentokrát zní: „Motorka jako člen rodiny“, můžete popustit i uzdu své fantazie. Vždyť motorka je vlastně rodu ženského. Mnohé motorky mají i ženská jména. Můžete je objímat, kdykoli chcete. A samozřejmě to na nich i pořádně rozjet…  

Na veletrhu Motosalon 2019 bude tradičně vystavovat, po páté v řadě, i naše společnost Megamax24. Moderní, ryze česká, a neustále se rozvíjející firma, která patří k největším prodejcům motocyklových pneumatik v České republice.  A současně je i oficiálním dovozcem motocyklových pneumatik Michelin. Rádi vás na našem stánku uvidíme. A budeme mít pro vás, jako obvykle, připravenou i celou řadu příjemných překvapení.

Foto: Megamax24

21.12.2018
autor: Ivan Mašek
Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!
Sdílet na Facebooku
1007x
Článek zobrazen:
3x
Hodnoceno:
5
Celkové hodnocení:
Podobné články

První pneumatiky Nexen ze Žatce

Zájem o pneumatiky Nexen v Evropě stále roste. I proto vznikla v Česku nová továrna.
Celý článek

Pylová „hrozba“ mezi námi

Jak ochránit karosérie automobilů před žlutým práškem v klidu a pohodě? Jarní voda to jistí. Třeba.
Celý článek

Zatahujete parkovací brzdu? A kdy je to potřeba?

Parkovací brzda patří k důležitým bezpečnostním prvkům automobilu. Jen ji umět správně použít.
Celý článek

Dojíždět nebo nedojíždět? Toť otázka!

Jízda v létě se zimními pneumatikami je prostě riskantní. I když zákon to vlastně neřeší.
Celý článek
Zpět na výpis